Badanie krwi dziecka (regularne) to ważny aspekt dbania o jego zdrowie. Młodsze dzieci znoszą to bardzo źle, starsze potrafią przechodzić przez to z uśmiechem na twarzy. Interesujące są także reakcje rodziców. Zwłaszcza w kontekście interpretowania wyników. Kiedy otrzymujemy karteczkę zawierającą mnóstwo danych, nie zawsze wiemy jak je poprawnie odczytać. Podawane z boku przedziały referencyjne dotyczą osób dorosłych. No i zaczyna się. Wertujemy internet, fora i inne miejsca. Postanowiliśmy ułatwić życie naszym słuchaczom. Przygotowujemy się do audycji, w trakcie której razem z wykwalifikowanym lekarzem omówimy krok po kroku standardowe wyniki badań krwi dziecka. Lekarz wyjaśni nam co oznaczają poszczególne wskaźniki, czego dotyczą i w jakim przedziale powinny się zawierać.

Powiedzcie co o tym sądzicie. W komentarzach możecie zadać pytania, które w Waszym imieniu przedstawimy naszemu gościowi.

Radioklinika to to miejsce, które tworzę i rozwijam z nieukrywaną pasją wierząc, że mogę w ten sposób pomóc innym i zaoferować ciekawe i przede wszystkim sprawdzone informacje dotyczące zdrowia! Jestem też mamą dwóch chłopców. Starszy ma 14 lat, ma niespożyte zasoby energii, jest inteligentny i ambitny. Natomiast młodszy, równie zdolny i kochany 10-latek ma złożoną wadę serca i jest pod stałą opieką lekarzy kardiologów, gastrologów, dietetyków i fizjoterapeutów. Codziennie walczymy o lepsze jutro dla niego! Radioklinika to portal, którego celem jest pomoc innym, przekazywanie jak najbardziej rzetelnych i wiarygodnych informacji, które mogą pomóc innym ludziom w ich zmaganiach z chorobą! Nie szukamy sensacji, nie jesteśmy nastawieni na zysk, chcemy autentycznie pomagać i wspierać! „Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość Twojej troski o drugiego człowieka” (ks. Mieczysław Maliński).

Zapytaj lub skomentuj:

Napisz komentarz
Podaj swoje imię