Badanie krwi dziecka (regularne) to ważny aspekt dbania o jego zdrowie. Młodsze dzieci znoszą to bardzo źle, starsze potrafią przechodzić przez to z uśmiechem na twarzy. Interesujące są także reakcje rodziców. Zwłaszcza w kontekście interpretowania wyników. Kiedy otrzymujemy karteczkę zawierającą mnóstwo danych, nie zawsze wiemy jak je poprawnie odczytać. Podawane z boku przedziały referencyjne dotyczą osób dorosłych. No i zaczyna się. Wertujemy internet, fora i inne miejsca. Postanowiliśmy ułatwić życie naszym słuchaczom. Przygotowujemy się do audycji, w trakcie której razem z wykwalifikowanym lekarzem omówimy krok po kroku standardowe wyniki badań krwi dziecka. Lekarz wyjaśni nam co oznaczają poszczególne wskaźniki, czego dotyczą i w jakim przedziale powinny się zawierać.

Powiedzcie co o tym sądzicie. W komentarzach możecie zadać pytania, które w Waszym imieniu przedstawimy naszemu gościowi.

Oceń to:

| Liczba ocen: 0 Średnia: 0

Oceń to:
| Liczba ocen: 0 Średnia: 0

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Ewa Michalska

Ewa Michalska

Radioklinika to to miejsce, które tworzę i rozwijam z nieukrywaną pasją wierząc, że mogę w ten sposób pomóc innym i zaoferować ciekawe i przede wszystkim sprawdzone informacje dotyczące zdrowia!

Jestem też mamą dwóch chłopców. Starszy ma 11 lat i jest obiecującym koszykarzem, który nie umie usiedzieć na miejscu i ma niespożyte zasoby energii. Natomiast młodszy 8-latek ma złożoną wadę serca i jest pod stałą opieką lekarzy kardiologów, gastrologów, dietetyków i fizjoterapeutów. Codziennie walczymy o lepsze jutro dla niego!

Radioklinika to portal, którego celem jest pomoc innym, przekazywanie jak najbardziej rzetelnych i wiarygodnych informacji, które mogą pomóc innym ludziom w ich zmaganiach z chorobą!
Nie szukamy sensacji, nie jesteśmy nastawieni na zysk, chcemy autentycznie pomagać i wspierać!

„Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość Twojej troski o drugiego człowieka” (ks. Mieczysław Maliński).