Badanie krwi dziecka (regularne) to ważny aspekt dbania o jego zdrowie. Młodsze dzieci znoszą to bardzo źle, starsze potrafią przechodzić przez to z uśmiechem na twarzy. Interesujące są także reakcje rodziców. Zwłaszcza w kontekście interpretowania wyników. Kiedy otrzymujemy karteczkę zawierającą mnóstwo danych, nie zawsze wiemy jak je poprawnie odczytać. Podawane z boku przedziały referencyjne dotyczą osób dorosłych. No i zaczyna się. Wertujemy internet, fora i inne miejsca. Postanowiliśmy ułatwić życie naszym słuchaczom. Przygotowujemy się do audycji, w trakcie której razem z wykwalifikowanym lekarzem omówimy krok po kroku standardowe wyniki badań krwi dziecka. Lekarz wyjaśni nam co oznaczają poszczególne wskaźniki, czego dotyczą i w jakim przedziale powinny się zawierać.

Powiedzcie co o tym sądzicie. W komentarzach możecie zadać pytania, które w Waszym imieniu przedstawimy naszemu gościowi.

Radioklinika to miejsce, które tworzę i rozwijam z nieustanną pasją wierząc, że mogę w ten sposób pomóc innym, zaoferować ciekawe i przede wszystkim sprawdzone informacje dotyczące zdrowia. Nasze motto: „Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość Twojej troski o drugiego człowieka” (ks. Mieczysław Maliński). Prywatnie interesuję się ziołolecznictwem i naturalnymi metodami wsparcia organizmu, włączając w to także psychoterapię oraz fizjoterapię. Jestem absolwentką studiów podyplomowych na SGGW w katedrze "Roślin i surowców leczniczych". Wraz z zespołem ekspertek współpracujących z naszym portalem rozwijam markę Dr Las, oferującą dobrej jakości preparaty ziołowe.

Zapytaj lub skomentuj:

Napisz komentarz
Podaj swoje imię