Epilacja laserowa to obecnie jedna z chętniej wybieranych przez pacjentów metod usuwania zbędnego owłosienia. Ze względu na nieporównywalne z innymi metodami trwałe efekty zabiegu, depilacja laserem cieszy się ogromną popularnością w szczególności wśród kobiet. Specjaliści medycyny estetycznej dysponują coraz nowocześniejszymi laserami. Zabiegi epilacji laserowej stają się dużo szybsze i skuteczniejsze w walce z niechcianym owłosieniem.

[aktualizacja: 05’2021]

Jednym z najnowocześniejszych urządzeń jest dostępny w Klinice Miracki w Warszawie laser Thunder MT. Według opinii specjalistów stanowi obecnie najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających pacjentów.

Laser Thunder MT umożliwia podjęcie indywidualnego leczenia bez kompromisu pomiędzy bezpieczeństwem a skutecznością.

epilacja laserowa

Czy depilacja laserowa może być jeszcze skuteczniejsza i szybsza?

Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie jeszcze do niedawna mieli do zaoferowania swoim pacjentom dwa skuteczne w działaniu lasery do depilacji: Motus AX firmy Deka i Vectus firmy Palomar. Inteligentna technologia pomiaru poziomu melaniny w skórze pacjenta zastosowana w laserze Vectus oraz całkowicie bezbolesny przebieg depilacji laserowej przeprowadzanej laserem Motus. Obydwa skuteczne również w przypadku cienkich i jasnych włosów stanowiły prawdziwy przełom w dziedzinie epilacji laserowej.

Wydawałoby się zatem, że epilacja laserowa nie może być już bardziej skuteczniejsza, dokładniejsza czy bezpieczniejsza w usuwaniu zbędnego owłosienia. A jednak! W Klinice Miracki od niedawna można skorzystać z jedynego w Polsce lasera Thunder MT, który jest absolutną nowością w kategorii depilacji laserowej.

Specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki potwierdzają, że epilacja laserowa urządzeniem Thunder MT to możliwość uzyskania jeszcze lepszych i szybszych efektów niż przy pomocy wcześniejszych  systemów laserowych. I to przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Klinika Miracki nie po raz pierwszy wprowadza na polski rynek przełomowe urządzenie w dziedzinie epilacji laserowej. Po innowacyjnych urządzeniach Vectus i Motus, przyszedł czas na laser Thunder. To urządzenie łączy w sobie wszystkie zalety pozostałych dwóch urządzeń, zyskując miano najskuteczniejszego, najmocniejszego i najszybszego lasera na rynku światowym służącego do epilacji.

„Laser Thunder MT pozwala na przeprowadzanie minimalnie bolesnego i niezwykle bezpiecznego zabiegu. Przy pomocy dwóch długości fali możliwe jest bardzo skuteczne usunięcie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów, a cała procedura epilacji, nawet na tak dużych obszarach, jak uda, łydki czy plecy, zajmuje kilkanaście minut  i jest bardzo komfortowa dla pacjenta” – mówi lekarz medycyny estetycznej, doktor Krzysztof Miracki.

Laserowe usuwanie owłosienia Thunder MT – w czym tkwi jego wyjątkowość?

Skuteczne, szybkie, silne i bezpieczne działanie laser Thunder MT zawdzięcza swoim wyjątkowym parametrom wynikających z połączenia dwóch technologii zastosowanych w urządzeniu – laserze aleksandrytowym i neodymowo-yagowym. Naprzemienne lub połączone działanie tych dwóch fal stanowi idealne rozwiązanie dla osób o różnym typie owłosienia i kolorycie skóry.

W zależności od poziomu zawartości melaniny w skórze lub włosach, możliwe jest dobranie indywidualnej terapii dostosowanej bezpośrednio do potrzeb pacjenta.

Elastyczność, siła, bezpieczeństwo, skuteczność i niska bolesność, wynikająca z zastosowania specjalnego systemu chłodzenia sprawiają, że zabieg przynosi doskonałe efekty trwałej depilacji bez ryzyka poparzenia skóry pacjenta. Specjaliści z Kliniki Miracki i profesjonaliści medycyny estetycznej na całym świecie uważają laser Thunder MT za prawdziwy przebój i lidera w kategorii epilacji laserowej.

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Zapytaj lub skomentuj:

Napisz komentarz
Podaj swoje imię