sobota, Wrzesień 21, 2019
Polecamy:„Tolek”
Strona główna Gardłowa sprawa

Gardłowa sprawa

Jeśli zmagasz się z infekcją górnych dróg oddechowych, ten zbiór artykułów pomoże Ci zdobyć wiedzę i poradzić sobie w przypadku narastającej gorączki, kaszlu, bólu gardła i innych uciążliwych objawów choroby. Tu znajdziesz też informacje, jak radzić sobie z infekcjami będąc w ciąży, jak wzmacniać i codziennie dbać o odporność.

Zachęcamy do zapoznania się z bazą artykułów pisanych przez ekspertów, farmaceutów i lekarzy. Zawsze możesz też zadać pytanie naszych specjalistom, zostawiając komentarz pod konkretnym artykułem.

Patronem sekcji jest UNIA Spółdzielnia Pracy, producent leku UNIBEN – skutecznego na silny ból gardła. UNIBEN trafia wprost w ognisko zapalne, nie pozwalając na rozprzestrzenianie się infekcji. Jest bezpieczny dla kobiet w ciąży, karmiących i małych dzieci. Nie wchodzi w interakcje z innymi lekami.

UNIBEN – sprawdzony i skuteczny pomocnik w gardłowej sprawie

UNIBEN to lek OTC polskich Zakładów Farmaceutycznych "UNIA" - Spółdzielnia Pracy. Produkt UNIBEN został laureatem konsumenckiej nagrody zaufania „ZŁOTY OTIS 2015” w kategorii: „Preparaty w sprayu na ból gardła". Zyskał również uznanie środowiska farmaceutów, którzy w plebiscycie miesięcznika "Świat Farmacji" uznali go za "Produkt Roku 2015". UNIBEN skuteczny na ból...

Informacje o leku

Nazwa produktu leczniczego: Uniben, 1,5 mg/ml, aerozol do stosowania w jamie ustnej.

Substancja czynna: chlorowodorek benzydaminy (Benzydamini hydrochloridum).

Dawka: chlorowodorek benzydaminy 1,5 mg/ml.

Postać farmaceutyczna: Aerozol do stosowania w jamie ustnej.

Wskazania do stosowania: Leczenie miejscowych objawów związanych z ostrym stanem zapalnym jamy ustnej i gardła.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na benzydaminy chlorowodorek lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu.

Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne „UNIA” Spółdzielnia Pracy, ul. Chłodna 56/60, 00-872 Warszawa, www.uniben.pl

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Kolorowanka

Twoje dziecko jest smutne, bo boli je gardło? Zaproponuj mu wesołą kolorowankę!
pobierz_kolorowanke2