Magra Holiday Club to rodzinny ośrodek, do którego wracamy już po raz siódmy. To nasze miejsce na rodzinne wakacje, z którym wiążą się same pozytywne wspomnienia. Przyjeżdżaliśmy tu z maluchami, które uczyły się raczkować, potem tu ćwiczyliśmy odpieluchowanie a teraz, jako uczniowe szkoły podstawowej, nasze dzieci biorą udział w zawodach pływackich i całej masie innych, dostępnych atrakcji. 

Magra Holiday Club | urocze domki, w których zmieści się nawet duża rodzina.
Magra Holiday Club | urocze domki, w których zmieści się nawet duża rodzina.

Znakomita kuchnia wizytówką ośrodka!

To co na pewno wyróżnia Magra Holiday Club spośród innych ośrodków, to znakomita kuchnia, oferująca tak duży wybór smaków i zapachów, że niezwykle trudno oprzeć się łakomstwu. Kubki smakowe tu wariują 🙂

Tygodniowy pobyt w Magra Holiday Club to podróż po kuchniach świata. Ośrodek zaprasza m.in. na wieczór włoski, meksykański, azjatycki oraz grecki. A na małych niejadków, którzy boją się próbować nowych smaków, zawsze czeka wyśmienita pizza z pieca, do której można samodzielnie dobrać porządane dodatki.

Duży plus przyznaję ośrodkowi za to, że uwzględniane są tu nawet specyficzne i trudne diety eliminacyjne. 

Magra Holiday Club | jedzenie to coś co zdecydowanie wyróżnia ten ośrodek
Magra Holiday Club | dobre, świeże i różnorodne menu to coś, co zdecydowanie wyróżnia ten ośrodek na tle konkurencji!

Atrakcji w Magra Holiday Club na pewno nie brakuje!

Dwa podgrzewane, czyste baseny to świetna alternatywa dla tych, którzy nie chcą spędzać całego dnia na plaży. Kawiarnia obok basenu serwująca m.in. pyszną kawę i lody sprawia, że rodzice i dzieci lubią tu przebywać. Zresztą to nie jedyna atrakcja na miejscu. Ośrodek oferuje liczne animacje dla małych gości, którzy mogą uczestniczyć w grach zespołowych, konkursach i zabawach, a także obejrzeć przedstawienia przygotowane przez aktorów teatrzyku lalkowego. 

Magra Holiday Club | basen dla małych i basen dla dużych - idealne dla tych, którzy nie przepadają za morskimi kąpielami.
Magra Holiday Club | basen dla małych i basen dla dużych – idealne dla tych, którzy nie przepadają za morskimi kąpielami.

Dla ducha i dla ciała … mamy!

Cenne jest to, że przyjeżdżając do ośrodka wiem, że mogę tu odpocząć. Dzieci są zaopiekowane, bezpieczne na terenie ośrodka, a wiecznie zabiegane i zmęczone mamy mogą skorzystać z zajęć aerobiku w wodzie, nordic walkingu, czy chociażby z usług kosmetyczki i masażystki.  Uwielbiam te chwile tylko dla mnie, jak również leniwe wieczory w kawiarence przy basenie.

Moja opinia Przewodnika Google o ośrodku Magra Holiday Club ⇒ https://goo.gl/maps/tdUL12Skke82

[column size=’1/3′]Moja ocena Ewa Michalska | Radioklinika

[/column]
[column size=’2/3′][yasr_multiset setid=5][/column]