Wizytówka, rozbudowana strona czy sklep internetowy?

O potrzebie posiadania własnej strony www nie ma sensu przekonywać dziś nikogo. Specjalizujemy się z budowaniu serwisów internetowych opartych na silniku WordPress. Wordpres to potężne narzędzie, dzięki któremu każdy może samodzielnie zarządzać i aktualizować swoją stronę www. W oparciu o ten system można zbudować zarówno prostą internetową wizytówkę, jak i rozbudowany serwis informacyjny (portal) lub sklep internetowy.

Wordpres pozwala także na łatwą integrację z wieloma internetowymi usługami. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu na każdym etapie projektu. Możemy zaprojektować i stworzyć Państwa serwis od początku, lub zmodernizować juz istniejącą witrynę. Naszą propozycję kierujemy głównie do właścicieli gabinetów medycznych i prywatnych klinik, lekarzy i farmaceutów oraz sprzedawców produktów z kategorii zdrowie i uroda.

Projekt graficzny i treści.

To ważne, żeby Państwa strona wyglądała profesjonalnie. Za ten aspekt odpowiada właśnie szata graficzna, która musi korespondować z marką i jej wartościami. Istotne jest także to, aby projekt zachowywał swoją funkcjonalność na urządzeniach mobilnych.

Sama grafika to jednak za mało. Dla odwiedzających Państwa stronę najważniejsze są przecież jej treści. Dlatego prawdziwym sukcesem jest zachowanie balansu między formą i treścią. W czym możemy Państwu pomóc:

  • przygotowanie projektu graficznego
  • pomoc w opracowaniu unikalnych i angażujących treści (uwzględniających techniki SEO)

Wsparcie dla sklepów internetowych.

Chętnie podejmiemy współpracę z operatorami sklepów w kategorii ‚zdrowie i uroda”. Specjalizujemy się w dostarczaniu unikalnych opisów produktów i przygotowywaniu treści „o zdrowiu” (content marketing).

Wizytówki dla lekarzy, małych gabinetów i przychodni

Piękna internetowa wizytówka to bardzo ważny element budowania swojego profesjonalnego wizerunku. Polecamy ją każdemu lekarzowi specjaliście. Możemy zintegrować ją z kalendarzem umawiania wizyt (nasze autorskie rozwiązanie). Możemy także zintegrować ją z portalami typu znanylekarz.pl. Zachęcamy do współpracy.

Radioklinika | współpracujemy z lekarzami i farmaceutami
kontakt z nami

Zachęcamy do kontaktu z nami. Rozmowa i/lub spotkanie są całkowicie niezobowiązujące.

Prosimy o kontakt poprzez formularz lub bezpośrednio po numer telefonu:
602 110 333

Będzie nam miło jeśli podasz swoje imię:

Jeśli oczekujesz kontaktu via e-mail zostaw swój adres:

Jeśli oczekujesz kontaktu telefonicznego zostaw swój numer (oddzwonimy w ciągu kilku minut):

Jeśli chcesz coś dodać, napisz to poniżej:

Odpowiedz na proste pytanie antyspamowe::

©2023 Radioklinika | healthcare marketing services

Napisz do nas:

Zatrudnij nas do pracy nad swoim projektem. Zróbmy wspólnie coś naprawdę niesamowitego!

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?