Lubimy i umiemy pisać o zdrowiu!

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości treści związanych ze zdrowiem, medycyną i farmacją. Skupiamy się wyłącznie na tej tematyce. Pisanie treści w tych obszarach wiąże się ze szczególną odpowiedzialnością, dlatego wszystkie publikacje konsultujemy z ekspertami (lekarze, farmaceuci, dietetycy). Język i styl artykułów zawsze dopasowujemy do charakteru końcowego odbiorcy.

Dbamy także o to, żeby tekst dobrze się pozycjonował. Dlatego najpierw zawsze wspólnie z klientem określamy kluczową frazę tekstu i badamy jej potencjał. Wykonujemy także szereg rzeczy przed opublikowaniem tekstu, które maja istotny wpływ na pozycjonowanie (szerzej o tym w zakładce SEO)

Chętnie pomożemy Państwu w kilku obszarach związanych z szeroko rozumianym content marketingiem.

Tworzenie i prowadzenie firmowego bloga.

Wiele firm rozumie potrzebę uruchomienia firmowego bloga. To dobry pomysł, który konsekwentnie realizowany może przynieść wymiernie korzyści:

  • lepsze pozycjonowanie w wyszukiwarce (większy darmowy ruch na firmowej stronie)
  • edukacja obecnych i potencjalnych klientów (o swoich produktach i usługach na blogu można pisać w nieco szerszy i luźniejszy sposób)
  • powyższe działania są jednym z elementów mogącym mieć wpływ na zwieszenie sprzedaży.

Firmowy blog to nie jest rozwiązanie dobre dla wszystkich. Przed podjęciem decyzji warto zastanowić się nad tym co chcemy osiągnąć i czy mamy zasoby umożliwiające kontynuowanie prac w dłuższej perspektywie czasowej. Nie ma bowiem nic gorszego niż nieaktualizowana sekcja, która na odwiedzających Państwa witrynę może sprawiać bardzo negatywne wrażenie. Zachęcamy do kontaktu. Bezpłatnie pomożemy Państwu w podjęciu racjonalnej decyzji. W 7 na 10 przypadkach nasza rekomendacja jest niestety negatywna.

Content marketing

Content marketing wymaga odpowiedniego podejścia i zrozumienia, że pozytywne efekty dobrze prowadzonych działań nigdy nie pojawiają się natychmiast.

Specjalizujemy się w pisaniu wartościowych publikacji i chętnie pomagamy w tym naszym klientom. Teksty, które przygotowujemy to zawsze unikalne i merytoryczne artykuły. Przed podjęciem zlecenia staramy się dobrze zrozumieć cel akcji.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za końcowy efekt. Dlatego często dyskutujemy z klientami i podpowiadamy rozwiązania, które uchodzą uwadze zlecających (choćby z powodu częściowego braku dystansu do swojej marki, produktu lub usługi).

Copywriting, tworzenie tekstów promocyjnych

Jeśli planują Państwo landing page, e-mailing lub ulotkę promocyjną, chętnie włączymy się w ten proces.

Tworząc teksty pod internetowe akcje specjalne (w których mierzy się konwersje), przygotowujemy dwie lub nawet trzy wersje. Skupiamy się na nagłówkach i wyraźnym Call To Action.

Z przyjemnością podejmiemy się także opracowania teksów do papierowych publikacji.

Wykonujemy również audyt treści zamieszczonych na firmowych stronach WWW, w wyniku którego przedstawiamy raport i stosowne rekomendacje.

Radioklinika | tworzymy teksty i publikacje o tematyce medycznej. Tworzymy content marketing
kontakt z nami

Zachęcamy do kontaktu z nami. Rozmowa i/lub spotkanie są całkowicie niezobowiązujące.

Prosimy o kontakt poprzez formularz lub bezpośrednio po numer telefonu:
602 110 333

Będzie nam miło jeśli podasz swoje imię:

Jeśli oczekujesz kontaktu via e-mail zostaw swój adres:

Jeśli oczekujesz kontaktu telefonicznego zostaw swój numer (oddzwonimy w ciągu kilku minut):

Jeśli chcesz coś dodać, napisz to poniżej:

Odpowiedz na proste pytanie antyspamowe::

©2023 Radioklinika | healthcare marketing services

Napisz do nas:

Zatrudnij nas do pracy nad swoim projektem. Zróbmy wspólnie coś naprawdę niesamowitego!

Wysyłanie

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?