Dziękujemy tym, którzy pomagają nam rozwijać się. Jesteście wspaniali!

 
MedTube

“youtube” dla lekarzy i ludzi związanych z medycyną. Polecamy!

Serwis opisujący historie pacjentów z wyjątkowo rzadkimi schorzeniami.
ZnanyLekarz.pl

Lider internetowych rejstracji medycznych; dysponuje bazą 133 tys lekarzy!
Medycyna w Polsce

Medycyna w Polsce
Portale Medyczne

Portale Medyczne to nowy serwis z informacjami skierowanymi do lekarzy, farmaceutów i specjalistów ds. ochrony zdrowia.
MedBiz | Baza Medyczna

MedBiz.pl to portal, na którym znajdziecie niezbędne informacje o przychodniach, szpitalach, poradniach specjalistycznych i gabinetach oferujących usługi w ramach NFZ oraz w sektorze prywatnym.
Pułapki w aptece

abcZdrowie.pl

abcZdrowie to jeden z największych serwisów publikujących informacje na temat zdrowia. Serwis prowadzi firma NextWeb Media
Jestem Fit

Farmaceuta radzi…

Super ciekawy blog pisany przez Magdalenę Stolarczyk, mamę trójki dzieci i farmaceutkę
Juniorowo

Juniorowo | Świat dzieciaków od pierwszaków
Constance Care

Ośrodek rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej i neuropsychologicznej na miarę XXI wieku. Światowej klasy sprzęt i doświadczeni specjaliści to wizytówka tego ośrodka!
LivingNatural.pl

LivingNatural.pl to portal dla wszystkich, którzy szukają inspiracji i pomysłów jak zbliżyć się do natury i żyć w zgodzie z naturą mimo, że przyszło nam funkcjonować w czasach plastiku i chemii!
Centrum Dobrej Terapii

Nowoczesny specjalistyczny ośrodek oferujący szeroką gamę usług z zakresu psychiatrii, psychoterapii, pomocy i diagnostyki psychologicznej dla dorosłych i młodzieży, seksuologii, terapii uzależnień, terapii bezsenności oraz neuropsychologii.
Free Forever Clinic

Klinika i Ośrodek Badań nad Niktynizmem Free Forever prowadzi skuteczne programy antynikotynowe dla firm i otwarte terapie dla osób prywatnych.
Na marginesie życia

Niesamowity blog osoby, która będąc dotknięta chorobą psychiczną czuje się z tego powodu zepchnięta na margines życia społecznego.

Strona dla mam od pediatry. Rozszerzanie diety niemowlęcia, informacje o szczepieniach, infekcje dziecięce, wychowanie dzieci i inne tematy okiem lekarza:)
Fundacja Serce Dziecka

Fundacja Serce Dziecka – wspaniała organizacja pożytku publicznego, której celem jest pomaganie dzieciom z wadami serca.
zobacz jestem

Pomoc dzieciom, młodzieży i młodym dorosłym z problemami emocjonalnymi oraz działania mające na celu zapobieganie i usuwanie ich następstw – to tylko część statutowych zadań tej niezwykłej fundacji.
Akademia Zdrowego Przedszkolaka

Nasze dzieci pytają nas o drogę – my dorośli mamy szansę im towarzyszyć i udzielać wskazówek, by droga ta była bezpieczna i ekscytująca. Towarzyszyć im w drodze, by śmiało i w zdrowy sposób wchodziły w życie. Celem nadrzędnym Akademii jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród polskich rodzin!