Groźneinterakcje

Przyjmowanie w ciągu doby kilku lub nawet kilkunastu leków z jednej strony stwarza ryzyko pomyłki, a z drugiej grozi pojawieniem się interakcji, czyli wzajemnego, szkodliwego nasilania lub osłabiania działania stosowanych medykamentów.

Zdobądź wiedzę i naucz się unikać niebezpiecznych związków, od których zależy skuteczność terapii i zdrowie każdego pacjenta kardiologicznego.

Dla kogoten ebook

Jeśli Twoje dziecko, Ty lub ktokolwiek z Twojej rodziny przyjmuje leki kardiologiczne - musisz mieć tę publikację!

Najwięcej miejsca poświęcamy problemom występującym u dzieci "kardiologicznych", ponieważ inaczej metabolizują one leki i w innym tempie je eliminują.

Niemniej jednak wiele informacji zawartych w poradniku znajdą dla siebie także osoby dorosłe z problemami kardiologicznymi.

Zaufajnam!

W internecie znajdziesz tysiące tekstów pisanych przez “specjalistów” i modnych dziś influencerów. Większość z nich to publikacje nie poparte rzetelną wiedzą i dokładną analizą tematyki.

Autorami tego e-booka są mgr Artur Rakowski, farmaceuta pracujący na co dzień w aptece, wykładowca na licznych szkoleniach oraz Ewa Michalska, redaktor naczelna Radioklinika.pl - portalu o zdrowiu.

Artur i Ewa już od 5 lat edukują swoich czytelników i słuchaczy na łamach portalu Radioklinika i na prowadzonych przez siebie grupach dyskusyjnych: Jelita Centrum Dowodzenia, oraz Artur Rakowski - po męsku o zdrowiu.

RABAT 43%

Pobierz teraz!

44,99 79,00

Tylko teraz czytelnicy Radiokliniki kupują ebooka z 43% rabatem!

  • 100% gwarancja bezpieczeństwa transakcji
  • Ebooka pobierzesz na tej stronie, po opłaceniu zamówienia.
  • Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy*

Formularz zamówienia ebooka

Podaj swój adres e-mail. Jeśli posiadasz kod rabatowy podasz i zatwierdzisz go w następnym kroku. Cena ebooka obniży się automatycznie.

Podaj swój e-mail i potwierdź zgodę:

Sprawdź
DALEJ >>Dokonując zamówienia potwierdzasz zapoznanie się z regulaminem serwisu Radioklinika.pl. Wyrażasz też zgodę, aby na Twojego maila został wysłany link do pobrania ebooka.

Po zaksięgowaniu wpłaty w miejscu powyższego formularza pojawi się link do pobrania Twojego ebooka. Otrzymasz także powiadomienie mailowe.

tpay zaufane płatności logo

Przeczytaj co o ebooku piszą osoby, które go pobrały.

To nie są wyimaginowane osoby! Znajdziesz je na facebookowej grupie Jelita Centrum dowodzenia.

Fakt nieinformowania lekarzy o możliwych interakcjach między lekami uważam za bardzo niebezpieczny. Od 10 lat leczę się na nadciśnienie i wiem juz, że niektóre leki osłabiają lub wzmacniają działanie innych. To bardzo groźne. Kupiłem e-booka i nie żałuję. temat jest dla mnie na tyle interesujący, że zgłębiam swoją wiedzę także poprzez inne, niestety najczęściej anglojęzyczne publikacje.

Ryszard Chaszczewski

Kontroler finansowy

Na tego typu opracowanie czekałam od dawna. Lekarze z reguły nie mówią o możliwych interakcjach między lekami, suplementami, żywnością. Z tym tematem zetknęłam się dopiero na warsztatach w Fundacji Serce Dziecka i zrozumiałam jakie to ważne. Super, że w końcu pojawił się kompleksowy poradnik w tym temacie. Dobrze, że napisany jest przystępnym językiem i wszystko jest ładnie wyjaśnione.

Karolina K.

Mama Oli (7l) z wadą serca

Mamy 6-letnie dziecko ze złożoną wadą serca. Codziennie musi przyjmować leki kardiologiczne, w tym moczopędne. Nikt nas nie uświadomił w temacie interakcji, nie mieliśmy pojęcia ile może być groźnych powikłań z tego tytułu! Dlatego kupiłem tego ebooka i polecam każdemu opiekunowi oraz pacjentowi kardiologicznemu. Teraz wiemy, że to podstawowa wiedza, którą każdy musi w chociaż minimalnym stopniu posiąść.

Robert S.

Tata Michała (6l) i Marcela (4l)

Bardzo polecam tego ebooka, każdy rodzic dziecka z wadą serca powinien go mieć przy sobie! Dopiero dzięki temu opracowaniu odkryłam ile jest zależności między lekami kardiologicznymi a tym co dodatkowo podajemy naszym dzieciom (suplementy, jedzenie). Nie miałam o tym pojęcia, a przecież stosujemy te leki z reguły przewlekle.

Kinga Szypula

Mama Kamili (12l) z wadą serca

Fakty,nie mity!

  • Leczenie pacjenta kardiologicznego wymaga podawania jednocześnie kilku leków o różnym mechanizmie działania.

  • Oprócz tego leczy się także choroby współistniejące oraz stosuje suplementy diety.

  • W świecie medycznym takie zjawisko nosi nazwę wielolekowości (polipragmazji) i jest istotnym problemem współczesnej medycyny.

  • Lekarze często nie informują pacjentów o interakcjach między lekowych ponieważ to trudny temat także dla nich

  • Dzieci dodatkowo inaczej metabolizują leki i w innym tempie je eliminują

  • Jeśli chcesz zrozumieć istotę interakcji międzylekowych, musisz zrozumieć co dzieje się w organizmie człowieka po przyjęciu określonego leku. Wyjaśniamy to w naszej publikacji!

  • Jeśli po zakupie uznasz, że ten ebook nie nie spełnia Twoich oczekiwań - zwrócimy Ci pieniądze!*

*Jeśli w ciągu 15 minut od zakupu uznasz, że ten ebook nie spełnił Twoich oczekiwań – napisz do nas, a my zwrócimy Ci pieniądze bez pytania o powody rezygnacji.