My Profile

Zamknij
Szczegóły profilu użytkownika

Kim jesteśmy?
Nazywamy się Emilia Ptak i Paulina Ihnatowicz.
Specjalizujemy się w dietetyce klinicznej i tzw. „trudnych przypadkach. Jesteśmy magistrami dietetyki po CM UMK ze swoistą misją „naprawiania świata” przez dietę.
Wierzymy, że dobra dieta jest wstępem do zmian na lepsze w życiu. Wiemy, że problem nie dotyczy tylko kalorii ani tego, co na talerzu.
W swojej pracy łączymy różne dziedziny nauki by wypracować trwały i solidny efekt u podopiecznych. Zajmujemy się głównie dietoterapią różnych jednostek chorobowych.
W wielu przypadkach, w których medycyna konwencjonalna „rozkłada ręce” odpowiednio dobrana dieta rozwiązuje często wieloletni problem.

Emilia Ptak
Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Współzałożycielka Poradni MedFood.

Obecnie jest szkoleniowcem wielu firm, a w MedFood prowadzi wiele własnych, autorskich szkoleń i webinariów. Pisze artykuły dla polskich czasopism branżowych. Występuje na licznych wydarzeniach i konferencjach dietetycznych.
Współpracowała z wieloma stowarzyszeniami, biorąc udział w wielu akcjach promujących zdrowy styl życia.
Na bieżąco bierze udział w szkoleniach stale rozszerzając swoją wiedzę.

Paulina Ihnatowicz
Dietetyk ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Dodatkowo uzyskała tytuł licencjata na kierunku Administracja Zdrowiem Publicznym. Współzałożycielka Poradni MedFood.

Obecnie odbywa studia online na uczelni amerykańskiej Functional Medicine University a od 2017 roku planuje rozpocząć doktorat z dietetyki.

Jest szkoleniowcem wielu firm, a MedFood prowadzi wiele własnych, autorskich szkoleń i webinariów. Pisze artykuły dla polskich czasopism branżowych. Występuje na licznych wydarzeniach i konferencjach dietetycznych.
Współpracowała z wieloma stowarzyszeniami, biorąc udział w wielu akcjach promujących zdrowy styl życia. Sama była prezesem Stowarzyszenia Propagatorów Zdrowia “Medella” nabierając doświadczenia dietetycznego np. w warsztatach żywieniowych dla dzieci przedszkolnych.
Na bieżąco bierze udział w szkoleniach stale rozszerzając swoją wiedzę.

Ja w sieci
Zarządzanie kontem