Zamknij

Szczegóły profilu użytkownika

Kim jesteśmy?
Nazywamy się Emilia Ptak – Kasica i Paulina Ihnatowicz.
Specjalizujemy się w dietetyce klinicznej i tzw. „trudnych przypadkach. Jesteśmy magistrami dietetyki po CM UMK ze swoistą misją „naprawiania świata” przez dietę.
Wierzymy, że dobra dieta jest wstępem do zmian na lepsze w życiu. Wiemy, że problem nie dotyczy tylko kalorii ani tego, co na talerzu.
W swojej pracy łączymy różne dziedziny nauki by wypracować trwały i solidny efekt u podopiecznych. Zajmujemy się głównie dietoterapią różnych jednostek chorobowych.
W wielu przypadkach, w których medycyna konwencjonalna „rozkłada ręce” odpowiednio dobrana dieta rozwiązuje często wieloletni problem.

Emilia Ptak – Kasica – Magister dietetyki ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Współwłaścicielka Poradni Medycyny Żywienia MedFood. Aktywny członek Polskiej Akademii Zdrowia pod patronatem Jerzego Zięby. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Szkoleniowiec mauricz.com. Dietetyk sportowców m.in. Borysa Mańkowskiego. Współpracuje z Salonem Urody Estetica w Solcu Kujawskim czy z klubem sportowym Studio Szarkowska & Genderka oraz Centrum Medycznym AwiMed. Prowadzi warsztaty i szkolenia w różnych grupach wiekowych.

Paulina Ihnatowicz – Magister dietetyki ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Współwłaścicielka Poradni Medycyny Żywienia MedFood. Aktywny członek Polskiej Akademii Zdrowia pod patronatem Jerzego Zięby. Ukończyła studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Szkoleniowiec mauricz.com i Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Health is Trendy czy Medella oraz Urzędem Marszałkowskim oraz z klubami sportowymi m.in. ProTC, Sport Factory, Yamabushi. Prowadzi szkolenia, kursy oraz konferencje.

Chcemy na łamach Radiokliniki dzielić się z Wami naszą wiedzą ufając, że przyczynimy się do zapoczątkowania pozytywnych zmian na lepsze w Waszym życiu :).

http://medfood.com.pl

Ja w sieci
Zarządzanie kontem