Uniben pomaga w gardłowych sprawach

UNIBEN to produkt polskich Zakładów Farmaceutycznych “UNIA” – Spółdzielnia Pracy.

Produkt UNIBEN został laureatem konsumenckiej nagrody zaufania „ZŁOTY OTIS 2015” w kategorii: „Preparaty w sprayu na ból gardła”. Zyskał również uznanie środowiska farmaceutów, którzy w plebiscycie miesięcznika “Świat Farmacji” uznali go za “Produkt Roku 2015”.

UNIBEN jest bezpieczny i może być śmiało stosowany zarówno u najmłodszych, jak i u kobiet w ciąży. Producent zadbał także o naprawdę atrakcyjną cenę, która czyni specyfik dostępnym dla każdego.

Tworząc Radioklinikę staram się bardzo uważnie dobierać partnerów. Współpracę z producentem leku Uniben rozpoczęłam z radością, ponieważ sama podaję produkt swoim synom, gdy tylko zaczynają skarżyć się na ból gardła.

Gardłowa Sprawa to dział, w którym, wspólnie z naszymi Ekspertami, przedstawiamy sposoby radzenia sobie z infekcjami górnych dróg oddechowych. Mówimy o istotnej roli diety w czasie choroby. Przypominamy, że warto sięgać też po naturalne metody leczenia.

Mam nadzieję, że informacje zawarte w tym dziale będą dla Was pomocne. Gardłowa sprawa będzie się jeszcze rozwijała, wciąż powstają nowe materiały. Czekamy też na Wasze uwagi i sugestie.

Życząc zdrowia pozdrawiam serdecznie

ewa_facebook3_500x500

 

 

 

 

 

Ewa Michalska – Redaktor Naczelna

EwaMichalska_podpis

 

 

 

 

 

 

Oceń to:
| Liczba ocen: 27 Średnia: 4.5
Poprzedni artykułInfekcje wirusowe zagrażają Twojemu SERCU!
Następny artykułGórne drogi oddechowe | Nawracające infekcje – jak im zaradzić?
Ewa Michalska
Radioklinika to to miejsce, które tworzę i rozwijam z nieukrywaną pasją wierząc, że mogę w ten sposób pomóc innym i zaoferować ciekawe i przede wszystkim sprawdzone informacje dotyczące zdrowia! Jestem też mamą dwóch chłopców. Starszy ma 11 lat i jest obiecującym koszykarzem, który nie umie usiedzieć na miejscu i ma niespożyte zasoby energii. Natomiast młodszy 8-latek ma złożoną wadę serca i jest pod stałą opieką lekarzy kardiologów, gastrologów, dietetyków i fizjoterapeutów. Codziennie walczymy o lepsze jutro dla niego! Radioklinika to portal, którego celem jest pomoc innym, przekazywanie jak najbardziej rzetelnych i wiarygodnych informacji, które mogą pomóc innym ludziom w ich zmaganiach z chorobą! Nie szukamy sensacji, nie jesteśmy nastawieni na zysk, chcemy autentycznie pomagać i wspierać! „Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość Twojej troski o drugiego człowieka” (ks. Mieczysław Maliński).