Gardłowa sprawa

UNIBEN – sprawdzony i skuteczny pomocnik w gardłowej sprawie

Uniben pomaga w gardłowych sprawach

Nazwa produktu leczniczego: Uniben, 1,5 mg/ml, aerozol do stosowania w jamie ustnej. Substancja czynna: chlorowodorek benzydaminy (Benzydamini hydrochloridum). Dawka: chlorowodorek benzydaminy 1,5 mg/ml. Postać farmaceutyczna: Aerozol do stosowania w jamie ustnej. Wskazania do stosowania: Leczenie miejscowych objawów związanych z ostrym stanem zapalnym jamy ustnej i gardła. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na benzydaminy chlorowodorek lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu. Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne „UNIA” Spółdzielnia Pracy, ul. Chłodna 56/60, 00-872 Warszawa, www.uniben.pl. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuje się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

UNIBEN to produkt polskich Zakładów Farmaceutycznych “UNIA” – Spółdzielnia Pracy.

Produkt UNIBEN został laureatem konsumenckiej nagrody zaufania „ZŁOTY OTIS 2015” w kategorii: „Preparaty w sprayu na ból gardła”. Zyskał również uznanie środowiska farmaceutów, którzy w plebiscycie miesięcznika “Świat Farmacji” uznali go za “Produkt Roku 2015”.

UNIBEN jest bezpieczny i może być śmiało stosowany zarówno u najmłodszych, jak i u kobiet w ciąży. Producent zadbał także o naprawdę atrakcyjną cenę, która czyni specyfik dostępnym dla każdego.

Tworząc Radioklinikę staram się bardzo uważnie dobierać partnerów. Współpracę z producentem leku Uniben rozpoczęłam z radością, ponieważ sama podaję produkt swoim synom, gdy tylko zaczynają skarżyć się na ból gardła.

Gardłowa Sprawa to dział, w którym, wspólnie z naszymi Ekspertami, przedstawiamy sposoby radzenia sobie z infekcjami górnych dróg oddechowych. Mówimy o istotnej roli diety w czasie choroby. Przypominamy, że warto sięgać też po naturalne metody leczenia.

Mam nadzieję, że informacje zawarte w tym dziale będą dla Was pomocne. Gardłowa sprawa będzie się jeszcze rozwijała, wciąż powstają nowe materiały. Czekamy też na Wasze uwagi i sugestie.

Życząc zdrowia pozdrawiam serdecznie

ewa_facebook3_500x500

 

 

 

 

 

Ewa Michalska – Redaktor Naczelna

EwaMichalska_podpis

 

 

 

 

 

 

Oceń to:

| Liczba ocen: 27 Średnia: 4.5

Oceń to:
| Liczba ocen: 27 Średnia: 4.5
Ewa Michalska

Ewa Michalska

Radioklinika to to miejsce, które tworzę i rozwijam z nieukrywaną pasją wierząc, że mogę w ten sposób pomóc innym i zaoferować ciekawe i przede wszystkim sprawdzone informacje dotyczące zdrowia!

Jestem też mamą dwóch chłopców. Starszy ma 11 lat i jest obiecującym koszykarzem, który nie umie usiedzieć na miejscu i ma niespożyte zasoby energii. Natomiast młodszy 8-latek ma złożoną wadę serca i jest pod stałą opieką lekarzy kardiologów, gastrologów, dietetyków i fizjoterapeutów. Codziennie walczymy o lepsze jutro dla niego!

Radioklinika to portal, którego celem jest pomoc innym, przekazywanie jak najbardziej rzetelnych i wiarygodnych informacji, które mogą pomóc innym ludziom w ich zmaganiach z chorobą!
Nie szukamy sensacji, nie jesteśmy nastawieni na zysk, chcemy autentycznie pomagać i wspierać!

„Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość Twojej troski o drugiego człowieka” (ks. Mieczysław Maliński).