W dniu 25 maja 2014r. miała miejsce 6 edycja imprezy naukowo – edukacyjnej WUM’u. Na Rynku Nowego Miasta w Warszawie ponad 100 jednostek Uczelni zaprezentowało 60 stoisk tematycznych. Impreza odbyła się pod Patronatem Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego w ramach obchodów 25-lecia Wolności. Radioklinika uczestniczyła w imprezie

Warszawski Uniwersytet Medyczny to uczelnia znajdująca się wśród najlepszych rankingu naukowego „Polityki”, kształci młodych ludzi w oparciu o nowoczesne programy nauczania i standardy europejskie. Aktywnie uczestniczy w europejskich programach wymiany studentów i pracowników naukowo-dydaktycznych, takich jak LLP–Erasmus i Ceepus. Bierze również udział w czterech sieciach tematycznych Erasmusa, których głównym celem jest wspieranie innowacyjności i podnoszenie jakości kształcenia akademickiego, a także opracowywanie wspólnych projektów, metod nauczania i ich kryteriów oceny w medycynie, stomatologii i farmacji.

Oceń to:

| Liczba ocen: 0 Średnia: 0

Oceń to:
| Liczba ocen: 0 Średnia: 0

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Tomasz Zielenkiewicz

Tomasz Zielenkiewicz

Zawód wyuczony i wykonywany - dziennikarz informacyjny. Tematyką zdrowia zajmuję się od dawna. Pracowałem m.in. przy realizacji programu “Encyklopedia Zdrowia” w Polsat News. Zapraszam do komentowania moich audycji i wpisów.