Kardiolodzy, fizjoterapeuci, dietetycy, psycholodzy, farmaceuci czekać będą w dniu 7 września b.r. w Instytucie Kardiologii przy ul. Alpejskiej 42 w Warszawie na pacjentów, aby udzielać porad i po prostu porozmawiać z osobami zainteresowanymi swoim zdrowiem. IV Dzień Pacjenta „Serce w ruchu” to również znakomita okazja do wykonania bezpłatnych badań. 

Wykorzystaj ten czas, zbadaj się!

Podczas IV Dnia Pacjenta Pacjenci będzie możliwość wykonania bezpłatnych badań: m.in.:

  • EKG,
  • pomiarów ciśnienia tętniczego,
  • poziomu cukru, cholesterolu i kwasu moczowego,
  • pomiarów masy i składu ciała,
  • oceny wieku serca,
  • spirometrię.

Posłuchaj wykładów Ekspertów z Instytutu Kardiologii

W programie wydarzenia również wykłady ekspertów z Instytutu Kardiologii na temat aktywności fizycznej oraz zasad zdrowego żywienia.

Weź udział w ciekawych warsztatach

Organizatorzy przygotowali również warsztaty z zakresu pierwszej pomocy, przygotowywania indywidualnych planów treningowych oraz pokazy różnych form aktywności fizycznej stosowanych u pacjentów kardiologicznych (nordic walking, treningi wytrzymałościowe, oporowe itp.).

Posłuchaj zaproszenia

 

Radioklinika to miejsce, które tworzę i rozwijam z nieustanną pasją wierząc, że mogę w ten sposób pomóc innym, zaoferować ciekawe i przede wszystkim sprawdzone informacje dotyczące zdrowia. Nasze motto: „Miarą Twojego człowieczeństwa jest wielkość Twojej troski o drugiego człowieka” (ks. Mieczysław Maliński). Prywatnie interesuję się ziołolecznictwem i naturalnymi metodami wsparcia organizmu, włączając w to także psychoterapię oraz fizjoterapię. Jestem absolwentką studiów podyplomowych na SGGW w katedrze "Roślin i surowców leczniczych". Wraz z zespołem ekspertek współpracujących z naszym portalem rozwijam markę Dr Las, oferującą dobrej jakości preparaty ziołowe.

Zapytaj lub skomentuj:

Napisz komentarz
Podaj swoje imię