Błyskawiczna regeneracja osłabionych włosów!

Organic avocado & honey to ekspresowa, regenerująca maska do włosów, którą odkryłam niedawno i staram się używać przynajmniej raz w tygodniu.

Maska na bazie organicznego olejku z awokado oraz miodu jest gęsta, dobrze się rozprowadza na wilgotnych włosach. Nie zawiera niepotrzebnych i szkodliwcyh SLS’ów, parabenów i silikonów! Pięknie pachnie 🙂

Jej zaletą w moim przypadku jest to, że mogę pozostawić ją na włosach tylko na 3 minuty i widać efekty w postaci wyraźnie odżywionych, w dotyku delikatnie grubszych, miękkich i dobrze się układających włosów.

Opakowanie o pojemności 250 ml, plastikowe, o oznaczeniu 05 – PP, czyli uznawane za jeden z najbezpieczniejszych plastików.  Obojętne fizjologicznie, pod warunkiem nie podgrzewania go do bardzo wysokich temperatur, które powodują jego szybki rozkład. Jak dla mnie opakowanie powinno być trochę pojemniejsze a zakrętka solidniejsza i lepiej się zamykająca.

 

Organic avocado & honey to dobra jakość za bardzo przystępną cenę!

Cena maski jest naprawdę bardzo atrakcyjna i waha się od około 7 zł do 9 zł i można ją kupić w kilku drogeriach interentowych. Linki do sklepów znajdziecie TUTAJ.

 

[column size=’1/3′]Moja ocena Ewa Michalska | Radioklinika

[/column]
[column size=’2/3′][yasr_multiset setid=1][/column]