Płatna oferta dla dziennikarzy

Co robimy?

Nagrywamy i publikujemy rozmowy z ciekawymi osobami, które w sprawie zdrowia mają do powiedzenia coś naprawdę wartościowego. Więcej znajdziesz na stronie O projekcie.

Dlaczego szukamy współpracowników?

Bo czas jest ważny i wiele osób czeka na wartościową informację o zdrowiu. Bo realizujemy ten projekt samodzielnie, a to w dłuższej perspektywie może być wąskim gardłem projektu. Bo potrzebujemy mądrzejszych od siebie.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nie możemy zaoferować pracy na cały etat więc nie szukamy pracowników “od 8 do 16”. Chcielibyśmy namówić do współpracy ludzi, którzy dysponują kilkoma godzinami w tygodniu i chcieliby ten czas spożytkować w niekonwencjonalny sposób. Płeć i wiek nie mają znaczenia. Formalne wykształcenie nie gwarantuje dziś niestety niczego, więc dla nas ten aspekt nie jest najważniejszy. Liczy się inteligencja i rzetelność.

Na czym polega współpraca?

Wspólnie z Tobą oraz naszymi słuchaczami wymyślimy tematy na nowe odcinki audycji o zdrowiu. Reszta to już Twoje zadanie. Znajdź osobę, z którą warto porozmawiać. Namów ją na rozmowę i przeprowadź wywiad. Tylko tyle czy aż tyle? Na to pytanie odpowiedz sobie samodzielnie. Nie przejmuj się też aspektami technicznymi. To wszystko to tylko technikalia, z którymi damy sobie radę.

Co oferujemy?

Zapłacimy za każdy wywiad, który spełni nasze oczekiwania (ustalimy je wspólnie wcześniej). Szczegółowe warunki współpracy określimy wspólnie. Wydaje nam się, że Radioklinika to ciekawy projekt, który daje szansę sprawdzenia się w nietypowej roli.

Zainteresowaliśmy Cię?

Jeśli tak napisz do nas na kontakt/at/radioklinika.pl Prosimy wpisz w temacie “propozycja współpracy”. W mailu napisz coś o sobie. Możesz załączyć CV jeśli uważasz, że to Twój atut. Z góry dziękujemy wszystkim, którzy się do nas odezwą. Postaramy się odpowiedzieć na każdą ofertę.

Patronat Radiokliniki

Jeżeli organizujecie akcję społeczną, ciekawe warsztaty, konferencję, czy spotkanie ze specjalistą, wydajecie książkę lub przygotowujecie inny ciekawy projekt w temacie zdrowia, chętnie obejmiemy nad nim patronat, promując wydarzenie na naszej stronie.

Nasze logotypy

Zestaw logotypów do pobrania (plik skompresowany ZIP)

Oferta dla lekarzy i specjalistów

Zachęcamy do współpracy i współtworzenia audycji i artykułów o zdrowiu. Nasze zaproszenie w szczególności kierujemy do specjalistów, lekarzy, dietetyków, psychologów i osób, które w sprawie zdrowia mają do powiedzenia coś mądrego i ciekawego. Każdy artykuł czy audycja to doskonała forma zaprezentowania swojej wiedzy eksperckiej. Każdy artykuł opatrujemy zdjęciem i notkę autora a także linkiem do prowadzonej przez niego strony www, jeśli taką posiada. Dodatkowo większość tekstów i audycji promujemy na Facebooku docierając do dziesiątek tysięcy potencjalnych czytelników i słuchaczy.

Blogerzy i serwisy otematyce związanej ze zdrowiem

Każdą audycję publikowaną na naszych łamach można zamieścić na swojej stronie www lub blogu. To znakomita forma uatrakcyjnienia własnych treści. Będziemy wdzięczni jeżeli umieszczający poda źródło pochodzenia z linkiem do naszego serwisu. Zainteresowanych prosimy o mail na adres kontakt (małpa) radioklinika . pl Odeślemy kody do wklejenia treści na Państwa stronę.

Oferta dla biznesu

Korzystając ze zdobytych doświadczeń rozszerzyliśmy naszą działalność o usługi marketingowe dla firm związanych z szeroko rozumianym zdrowiem. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości tekstów (Content marketing), wsparciu działań marek w mediach społecznościowych, działaniach SEO i SEM, marketingu audio i video. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi możliwościami na dedykowanej stronie.

 Radioklinika Healthcare Marketing