Słuchajcie, Radioklinika wydała się nam najciekawszą nazwą dlatego pod tą domeną realizujemy nasz pomysł.

Oceń to:
| Liczba ocen: 4 Średnia: 4.5

Wiecie już, że to zbiór rozmów, w których razem z naszymi gośćmi będziemy dyskutowali o wszystkim co może pomów w walce z różnego typu schorzeniami. Zaczynamy od wad serca bo ten temat wałkujemy na co dzień (nasz synek ma wadę serca).

Pomóżcie nam w wyborze hasła, które najlepiej opisze nasz serwis. Chodzi o takie krótkie hasełko, które moglibyśmy umieścić pod logo. Jedną propozycje już otrzymaliśmy: Radioklinika – o zdrowiu przy mikrofonie! Może wpadnie Wam do głowy coś fajnego. Wasze propozycje możecie zamieszczać w komentarzach.

Dla zwycięzcy ufundujemy nagrodę niespodziankę!

[update] Wygrały propozycje:

 • Porozmawiajmy o zdrowiu
 • Wsłuchaj sie w swoje zdrowie

Oceń to:

| Liczba ocen: 4 Średnia: 4.5

3 komentarze

 1. Ola P.
  Marzec 27, 2014 at 5:20 pm — Odpowiedz

  Fajna stronka choć trochę czasu zajęło mi, zanim połapałam się o co chodzi. Jeśli chodzi o hasło to może: mówimy o zdrowiu albo zdrowie przy mikrofonie 😉

  Pozdrawiam
  Ola

 2. Michał
  Kwiecień 2, 2014 at 8:37 pm — Odpowiedz

  A może: zdrowie to najważniejsza rzecz jest i basta!

 3. Jurek
  Kwiecień 11, 2014 at 10:51 am — Odpowiedz

  Witam,
  w konkursie wygrała Pani Joanna z Ryk. Zaproponowane hasło już wdrożyliśmy a dla pani Joanny mamy książkę o zdrowym odżywianiu, którą wysyłamy. Gratulujemy!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jurek Michalski

Jurek Michalski

Mam na imię Jurek i jestem mężem Ewy - Redaktor Naczelnej Radiokliniki. Wpieram ja w technicznych aspektach działalności bloga. Czasem także coś skrobnę lub nagram. Zapraszam do komentowania i kontaktu.