Radioklinika.pl to nie jest zwyczajny portal o zdrowiu. Nie stoi za nami żadna grupa medialna, ani bogaty partner strategiczny. To jest miejsce, które stworzyliśmy wraz z mężem i rozwijamy z wielką pasją od kilku lat sami, z prywatnych środków. W to co robimy wkładamy zawsze cząstkę siebie, wiele serca i zaangażowania, pragnąc dostarczać Wam rzetelną i popartą badaniami wiedzę z zakresu szeroko rozumianego zdrowia.

Mamy olbrzymie szczęście do ludzi, którzy współtworzą portal z nami. To nasi rozmówcy, redaktorzy-specjaliści w swoich dziedzinach a także wspaniali współpracownicy. Jesteśmy dumni, że w ciągu tych kilku lat wspólnymi siłami udało nam się zgromadzić tak wiele merytorycznych i rzetelnych treści i podcastów.

Kim jesteśmy?

Z naszą historią możecie zapoznać się na stronie Radioklinika-kim jesteśmy? Zrozumiecie wtedy, co kierowało nami na początku naszej drogi i co nas motywuje nadal. I nie jest to bynajmniej chęć zysku. To daje nam dużą przestrzeń do rozwoju i uwalnia od niepotrzebnych stresów, że coś musimy 😉 Chcemy nadal się rozwijać-dla Was! Dlatego niebawem poznacie nasz nowy projekt w ramach Radioklinika.pl i mam nadzieję, że taka forma przekazu przypadnie Wam do gustu. Bardzo na to liczymy.

Nasze działania

Tymczasem zachęcam Was do śledzenia naszych działań także na profilu FB Radioklinika ⇒ https://www.facebook.com/RadioklinikaPL/ gdzie nie tylko publikujemy posty, ale także od czasu do czasu udostępniamy bezpłatne transmisje LIVE.

Zapraszam Was również na naszych dwóch grup na Facebooku, które powoli rozwijamy:

  1. Jelita-Centrum Dowodzenia
  2. Zdrowa skóra, naturalna pielęgnacja, aromaterapia 

Transmisja live – czym jest, a czym nie jest refleksologia?

W ubiegłym tygodniu podczas transmisji LIVE poruszyłam interesujący mnie osobiście temat refleksologii. Moim gościem była mgr Katarzyna Gołębiewska, która ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, z wykształcenia jest dietetykiem, a refleksologia to jej wielka pasja, co widać. Pracowała z setkami osób widząc jak ich ciało wraca do równowagi, uwalnia się od bólu i napięcia. Refleksologią zajmuje się zawodowo od kilku lat. Pani Kasia ukończyła liczne kursy organizowane przez Polski Instytut Refleksologii, instytucję z 24-letnią już tradycją, wpisaną także do Europejskiej Organizacji Refleksologów.

Tu warto nadmienić, że refleksologia jest zawodem, wpisanym do klasyfikacji zawodów i specjalności prowadzonej przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Czym jest a czym nie jest refleksologia? Warto się dowiedzieć więcej o tej technice pracy z ciałem.

Z wiosennymi pozdrowieniami,

Ewa Michalska

Zapytaj lub skomentuj:

Napisz komentarz
Podaj swoje imię