Wszyscy Jesteśmy Pacjentami!

W związku z otwarciem w dniu 25 kwietnia 2016r. nowego oddziału kardiologicznego przy Szpitalu Miejskim w Ostrowcu Świętokrzyskim, G.V.M Carint rozpoczyna akcję społeczną “Wszyscy Jesteśmy Pacjentami”!

WszyscyJesteśmyPacjentami

Akcja ma na celu zjednoczenie różnych grup społecznych i zawodowych przy idei “Wszyscy Jesteśmy Pacjentami!”.

Każda osoba biorąca udział w akcji, w ramach jej wspierania, robi sobie zdjęcie przy codziennie wykonywanej czynności – czy to w pracy (pokazując, co robi zawodowo np. rolnik, ksiądz, nauczyciel, taksówkarz, lekarz, dyrektor, polityk, kelner), czy też w domu (mama z dziećmi, babcia z wnukami itd.) trzymając kartkę na której widnieje napis „Wszyscy Jesteśmy Pacjentami”, a następnie udostępnia je w swoich mediach społecznościowych z hashtagiem #WszyscyJesteśmyPacjentami i #GVMCarint oraz na profilu Organizatora:

https://www.facebook.com/Wszyscy-Jesteśmy-Pacjentami

https://www.facebook.com/gvmcarint

Natomiast grupy nie korzystające z mediów społecznościowych mogą wysyłać swoje zdjęcia do patronów medialnych akcji oraz do Organizatora na specjalnie utworzonego maila: [email protected].

WszyscyJesteśmyPacjentami

Cała akcja trwa do poniedziałku 18 kwietnia 2016 roku.

Następnie, ze wszystkich przesłanych fotografii zostanie stworzony wyjątkowy kolaż, który pokaże, że społeczeństwo w Ostrowcu Świętokrzyskim i całym regionie naprawdę jest zjednoczone w imię zdrowia i świadome, że każdy, prędzej czy później, może zostać pacjentem, dlatego tak ważne jest wspólne wspieranie inicjatyw, które przyczyniają się do rozwoju opieki medycznej i kardiologicznej w regionie, oraz podnoszenia jakości tych świadczeń.

Zwieńczenie całej akcji i prezentacja kolażu odbędzie się właśnie 25.04.2016 podczas uroczystego otwarcia nowego oddziału kardiologicznego, na które serdecznie zapraszamy media.

#WszyscyJesteśmyPacjentami. Niech ta akcja obejmie całą Polskę! Przyłączamy się MY, przyłącz się i TY!

WszyscyJesteśmyPacjentami_hlhs

Media społecznościowe Organizatora:

#WszyscyJesteśmyPacjentami

Facebook: Wszyscy Jesteśmy Pacjentami

https://www.facebook.com/Wszyscy-Jesteśmy-Pacjentami

Instagram: Wszyscy Jesteśmy Pacjentami

Twitter: GVM Carint

https://twitter.com/GvmCarint?lang=pl

Mail: [email protected]

WszyscyJestesmyPacjentamiWszyscyJesteśmyPacjentami

Szczegółowych informacji udziela:

Ewelina Myłek / Eleven Zett Productions

[email protected]

[email protected]

tel. 660-519-565

Zapytaj lub skomentuj:

Napisz komentarz
Podaj swoje imię