UNIBEN to lek OTC polskich Zakładów Farmaceutycznych „UNIA” – Spółdzielnia Pracy. Produkt UNIBEN został laureatem konsumenckiej nagrody zaufania „ZŁOTY OTIS 2015” w kategorii: „Preparaty w sprayu na ból gardła”. Zyskał również uznanie środowiska farmaceutów, którzy w plebiscycie miesięcznika „Świat Farmacji” uznali go za „Produkt Roku 2015”.

Uniben

UNIBEN skuteczny na ból gardła

UNIBEN jest bezpieczny i może być śmiało stosowany zarówno u najmłodszych, jak i u kobiet w ciąży. Substancją czynną leku jest dobrze przebadana benzydamina.

To lek o działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, w skuteczny sposób wyeliminuje ogniska zapalne i zapobiegnie rozprzestrzenianiu się infekcji, szczególnie niebezpiecznej u najmłodszych oraz kobiet oczekujących dziecka.

Dzięki niewielkiej zawartości glicerolu lek wyeliminuje nieprzyjemny efekt suchości w gardle.

UNIBEN partnerem sekcji Gardłowa Sprawa

Gardłowa Sprawa to specjalna sekcja, która powstała we współpracy z Zakładami Farmaceutycznymi „UNIA” Spółdzielnia Pracy (właściciel marki UNIBEN).

W ww sekcji wspólnie z  Ekspertami przedstawiamy sposoby radzenia sobie z infekcjami górnych dróg oddechowych (GDO). Mówimy o niebagatelnej roli diety w czasie choroby. Przypominamy, że warto sięgać też po naturalne metody leczenia.

Mam nadzieję, że informacje zawarte w tym dziale będą dla Was pomocne. „Gardłowa sprawa” będzie się nadal rozwijała, wciąż powstają nowe, merytoryczne i ciekawe materiały. Zachęcamy, zaglądajcie do nas, pytajcie i dzielcie się uwagami.

Życząc zdrowia pozdrawiam serdecznie

ewa_facebook3_500x500

Ewa Michalska – Redaktor Naczelna

EwaMichalska_podpis