Harmonix to ziołowy, w 100% naturalny preparat. Nasza autorska receptura. Stworzony z myślą o osobach zmagających się z problemami trawiennymi, napięciem nerwowym, lękami, bezsennością. 10 ziół zatopionych w soku z aronii, nie bez powodu… Aronia to prawdziwa skarbnica witamin i składników odżywczych. Synergia działania zawartych w preparacie składników ma za zadanie wspierać organizm w dochodzeniu do równowagi, a tym samym budować odporność.

Jakie składniki zawiera Harmonix?

Harmonix to przemyślana kompozycja 10 ziół o synergicznym działaniu, zatopionych w soku z aronii. Każde z ziół opisaliśmy w osobnych artykułach w naszej sekcji >> Ziołolecznictwo. Komponując skład preparatu, nasze specjalistki bazowały na olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu Ojca A. Klimuszko, wybitnego fitoterapeuty, zakonnika, autora książki „Wróćmy do ziół leczniczych”.

Harmonix. Przemyślane współdziałanie ziół

Wydobywamy z ziół cały ich potencjał terapeutyczny.

Krwawnik wspomaga trawienie. Mięta, rozmaryn, tatarak, lawenda, chmiel, kozłek lekarski i melisa stanowią wsparcie pracy jelit i przynoszą działanie odprężające. Wrzos posiada właściwości łagodzące i relaksujące a arcydzięgiel lekarski to naturalny adaptogen.

Poniżej lista ziół zawartych w preparacie (można zapoznać się z nimi dokładniej, klikając w konkretne zioło z listy poniżej):

  1. Ekstrakt z ziela krwawnika
  2. Ekstrakt z korzenia arcydzięgla chińskiego
  3. Ekstrakt z korzenia kozłka lekarskiego
  4. Ekstrakt z kłącza tataraku
  5. Ekstrakt z szyszek chmielu
  6. Ekstrakt z kwiatów lawendy
  7. Ekstrakt z mięty pieprzowej
  8. Ekstrakt z liści rozmarynu
  9. Ekstrakt z liści melisy
  10. Ekstrakt z kwiatu wrzosu

Wodny wyciąg ww. ziół połączyliśmy z sokiem z aronii. To dodatek zapewniający preparatowi dobry smak, jak również wywierający pozytywny wpływ na zdrowie. Aronia to jedno z najbogatszych źródeł polifenoli na świecie. Jej owoce posiadają wiele związków o właściwościach antyoksydacyjnych. Owoc aronii charakteryzuje się również wysoką wartością odżywczą, zawiera wiele witamin i składników mineralnych.

Aronia łączy w sobie zalety czerwonego wina i zielonej herbaty – zawiera zarówno antocyjany, jak i katechiny. Ten wyjątkowy owoc spożywany w postaci przetworów, czyli także preparatu Harmonix, może być uznany za żywność funkcjonalną. Oznacza to, że ma udowodnione działanie prozdrowotne. Zmniejsza bowiem ryzyko: miażdżycy, zawału serca, udaru mózgu, chorób degeneracyjnych układu nerwowego, spowalnia procesy starzenia się organizmu.

Opracowując recepturę, brałyśmy pod uwagę to, że coraz więcej osób boryka się z problemami układu trawiennego i dysbiozą. Dlatego też opieramy naszą recepturę na składnikach wyłącznie pochodzenia roślinnego! Bez dodatku cukru i jakichkolwiek sztucznych konserwantów. Zrezygnowałyśmy również z opcji produkcji ekstraktu bazującego na alkoholu.

Autorska receptura prosto z natury od Doktor Las – specjalista od ziół.

Harmonix – naturalne wsparcie!

Kupując Harmonix otrzymujesz nie tylko przemyślany produkt w stworzenie którego włożyłyśmy dużo serca i troski, ale także rzetelną wiedzę oraz wsparcie specjalistów obecnych na grupie Jelita – Centrum Zdrowia. Serdecznie zapraszamy. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pomysłodawczynie i ambasadorki marki Dr Las

Marta Koziarska, mgr farmaceuta z bogatym doświadczeniem, w zawodzie od roku 1998. Osoba niezwykle dociekliwa, z poczuciem misji, zwolenniczka szukania przyczyn choroby i medycyny holistycznej. Mówi o sobie „Sherlock Holmes medycyny”. Współpracuje z naszym portalem od ponad 3 lat.

Izabela Turek, dietetyk kliniczny z poczuciem misji. W oparciu o swoją wiedzę, doświadczenie, obszerny wywiad i wyniki badań prowadzi pacjentów, wskazując im naturalne drogi zdrowienia. Współpracuje z nami ponad 3 lata.

Ewa Michalska, redaktor naczelna Radioklinika.pl. Zwolenniczka i propagatorka medycyny holistycznej oraz życia w harmonii z ludźmi i naturą.

Pomysł opracowania ziołowego suplementu diety Harmonix zrodził się z osobistych potrzeb i doświadczeń pracy z pacjentami.

Gdzie można kupić Harmonix?

Więcej o działaniu preparatu, wskazaniach, środkach ostrożności, dawkowaniu oraz zalecanej kuracji przeczytacie na stronie marki Doktor Las. Tam też możecie dokonać zakupu, zapraszamy. LINK do strony >> Doktor Las – specjalista od ziół.

Na koniec jeszcze ważna uwaga! 1 butelka (500 ml) preparatu Harmonix = 1 miesiąc kuracji. Zalecany czas trwania kuracji to 3 miesiące.

Zapytaj lub skomentuj:

Napisz komentarz
Podaj swoje imię